Hankintapalvelujen yhteystiedot

Tältä sivulta löydät hankintapalvelujemme yhteyshenkilöt hankintakategorioittain.

Hankintojen johtaminen ja kehitys

Mika Ojanen

Mika Ojanen

Kehityspäällikkö

050 365 1810

mika.ojanen@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Aila Peltonen, hankintapäällikkö.

Aila Peltonen

Hankintapäällikkö

Terveydenhuollon hankinnat

050 360 5161

aila.peltonen@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Essi Rae

Essi Rae

Hankintapäällikkö

Palveluhankinnat

050 365 0281

essi.rae@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Lauri Tiainen

Lauri Tiainen

Hankintapäällikkö

Tekniset hankinnat

040 196 0685

lauri.tiainen@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn

Hankinta-assistentit

Päivi Haapaniemi, hankinta-assistentti.

Päivi Haapaniemi

Hankinta-assistentti

041 730 4066

hankintapalvelut@tuomilogistiikka.fi

Outi Martikainen

Hankinta-assistentti

041 730 8001

outi.martikainen@tuomilogistiikka.fi

Hankintalakipalvelut

Palveluhankinnat, esimies Essi Rae

Carita Isomäki

Carita Isomäki

Hankinta-asiantuntija

041 730 4309

carita.isomaki@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Henri Kiiski hankinta-asiantuntija

Henri Kiiski

Hankinta-asiantuntija

041 730 5364

henri.kiiski@tuomilogistiikka.fi

Lassi Koivumäki

Lassi Koivumäki

Hankinta-asiantuntija

041 730 4675

lassi.koivumaki@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Päivi Paunila

Päivi Paunila

Hankinta-asiantuntija

044 423 5911

paivi.paunila@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Siiri Tawast

Siiri Tawast

Hankinta-asiantuntija

041 730 0753

siiri.tawast@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn

Eetu Sillanpää

Hankinta-asiantuntija

041 730 6679

eetu.sillanpaa@tuomilogistiikka.fi

Heini Itkonen

Hankinta-asiantuntija

044 486 3857

heini.itkonen@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn

Elina Takku

Hankinta-asiantuntija

041 730 8002

elina.takku@tuomilogistiikka.fi

Mikko Hätilä

Hankinta-asiantuntija

041 730 8406

mikko.hatila@tuomilogistiikka.fi

Tekniset hankinnat, esimies Lauri Tiainen

Antti Mustalahti

Antti Mustalahti

Hankinta-asiantuntija

041 730 6059

antti.mustalahti@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Maarit Ketola

Maarit Ketola

Hankinta-asiantuntija

040 774 2579

maarit.ketola@tuomilogistiikka.fi

Titta Hartikainen

Tuoteryhmävastaava

040 774 2156

titta.hartikainen@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Krista Sillman

Krista Sillman

Hankinta-asiantuntija

041 730 2878

krista.sillman@tuomilogistiikka.fi

Sari Tamminen

Hankinta-asiantuntija

041 730 1577

sari.tamminen@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn

Atte Jussila

Hankinta-asiantuntija

041 730 8000

atte.jussila@tuomilogistiikka.fi

Eetu Uusinoka

Hankinta-asiantuntija

041 730 8405

eetu.uusinoka@tuomilogistiikka.fi

Terveydenhuollon hankinnat, esimies Aila Peltonen

Nina Wihlman

Nina Wihlman

Tuoteryhmävastaava

040 508 8504

nina.wihlman@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Teemu Mäki

Teemu Mäki

Hankinta-asiantuntija

041 730 4677

teemu.maki@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Tommi Härkönen

Tommi Härkönen

Hankinta-asiantuntija

040 173 4434

tommi.harkonen@tuomilogistiikka.fi

Timo Manninen

Timo Manninen

Hankinta-asiantuntija

041 730 1576

timo.manninen@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Piia Räty

Piia Räty

Tuoteryhmävastaava

041 730 3951

piia.raty@tuomilogistiikka.fi

LinkedIn
Taina Kyyhkynen

Taina Kyyhkynen

Tuoteryhmävastaava

040 170 2189

taina.kyyhkynen@tuomilogistiikka.fi

Laura Ilveskoski

Hankinta-asiantuntija

041 730 7117

laura.ilveskoski@tuomilogistiikka.fi